La Trappe neli kuldmedalit

La Trappe õlled ei ole enam rahvusvaheliselt tundmatud, sest nad on võitnud juba mitmeid auhindu. Kuid selle aastane European Beer Star 2018 oli tõeliselt eriline! Neli klassikut – La Trappe Blond, Dubbel, Tripel ja Quadrupel auhinnati üheaegselt kuldmedalitega! See on erakordne saavutus selles kõrgelt hinnatud konkurentsis.

Autentne pruulikoda Bierbrouwerij de Koningshoeven, kus toodetakse La Trappe õllesid, opereerib munkade järelvalve all. Pruulikoda on väga uhke oma nelja kuldmedali üle, mis tunnustavad nelja klassikut. Auhinnad on tunnustuseks kogu meeskonnale, kes töötavad erilise hoole ja tähelepanuga. La Trappe pruulijad aga toovad välja ka ühe saladuse, nimelt on õlledes sees üks salapärane komponent. Kuid mis see on,  jääb saladuseks!

Euroopa Beer Star Awards rahvusvaheliselt hinnatud ja tunnustatud žüriisse kuuluvad 144 õlle sommeljeed, spetsialisti ja pruulimeistrit 32 erinevast riigist. Õlled inspekteeritakse erinevate omaduste põhjal nagu näiteks väljanägemine, aroom ja maitse. Kokku registreerus 2018 aastal konkursile 2 344 erinevat õlut ja seda 51 erinevast riigist. See oli konkursi, mida Private Brauereien on korraldanud alates 2004 aastast, uus rekord!

Goldberger OÜ
Paldiski mnt 80,
10617 Tallinn Estonia

Copyright © 2020 Goldberger OÜ

+372 6988251
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.