Devin

Devin aluseline (kõrge pH tase 9,4) mineraalvesi pärineb Bulgaariast Rodope mägede südames asuvas Devini linnakese allikast, nimega Devin Sondazh 5. See piirkond on ökoloogiliselt puhas, mille 50km raadiuses puudub igasugune tööstuslik tootmine.

Devini mineraalvee aluselisusest tingitud pehme ja mahe maitse avaldub just toatemperatuuril, mistõttu on see ideaalne ka soojal suvepäeval. Oluline on ära märkida, et teaduslikult on tõestatud, et aluseline vesi aitab eemale hoida paljud haigused ning liigsed kilod. Tasakaal inimese organismis on täisväärtusliku elu alus. Devin on ainukene tugevalt aluseline vesi Eestis!

OSTA DEVINI TOOTEID E-POEST: PRISMA  SELVER  RIMI  COOP

Looduslik mineraalvesi

on mõeldud igapäevaseks tarbimiseks. Maitse poolest pehme, puhas ja mahe. Pudeli suuruseid on kaks: 0,5 L ja 1,5 L

Sport

mida on mugav kaasa võtta sportimisele. Pudelil on spetsiaalne kork, mis on turvaline, lihtne avada ja mugav juua. Korgist ei tilgu vett välja, kui pudel avatud kattekorgiga ümber läheb. Pudeli suurus on 0,75 L

AIR

on karboniseeritud looduslik mineraalvesi, mis on tõsiselt pehme ja maheda maitsega ning sellele on lisatud kihisev mull. Pudeli suuruseid on kaks: 0,5 L ja 1,5 L

Goldberger OÜ
Paldiski mnt 80,
10617 Tallinn Estonia

Copyright © 2020 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.