Globus

Globus pakub tervislikke konserveeritud köögivilju lisaaineteta. Suur osa köögiviljadest kasvatatakse, töödeldakse ja pakendatakse Ungaris, mis garanteerib, et köögiviljad on väga kvaliteetsed. Kõik tooted on pakendatud klaaspurki või konservi ning suurused varieeruvad 212 – 2550 ml vahel. Sortimendis on 7 erinevat kategooriat, mis jagunevad:

Mix

sarjas leidub erinevaid köögiviljasegusi. Neid saab kohe kasutada hautistes, suppides ja muudes roogades. Ükski toode ei sisada geneetiliselt muuntatud organisme.

Cooked

sarjas on köögiviljad juba eelnevalt küpsetatud ja võib lisada toidule alles lõppjärgus.

Gold

tootesarja kuulub magusmais, mida toodetakse igal aastal augustis. Toores mais pannakse purki nelja tunni jooksul pärast korjamist, et säilitada selles olevad vitamiinid. Ei ole lisatud säilitusaineid.

Standard

sarjas on erinevaid klassikalisi köögiviljasegusi, mis sobivad ideaalselt igale poole. Lisaks ka köögivilju, mida igapäevases toitumises kasutada – kikerherned, oad, tomatid omas mahlas ja herned.

Vaakumpakendis

olevad tooted on aurutatud ja selle abil säilivad köögivilja maitsed väga naturaalselt. Pakendamisel kasutatakse väga väiksel määral vedelikku, mis tagab selle, et purgis on rohkem köögivilju.

Bio

sarjas on ainult mahe suhkrumais ja aedherned, mis on väga kõrge kvaliteediga ja kasvatatud Ungari mahetaludes.

Kids

sari on pühendatud lastele ning disainitud lustaka jänesega! Konservid on just paraja suurusega ja toodetele ei ole lisatud suhkruid.

Goldberger OÜ
Ehitajate tee 114,
13517 Tallinn Estonia

Copyright © 2019 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.