Globus

Globus pakub tervislikke konserveeritud köögivilju lisaaineteta. Suur osa köögiviljadest kasvatatakse, töödeldakse ja pakendatakse Ungaris, mis garanteerib, et köögiviljad jõuavad purki võimalikult värsketena. Kõik tooted on pakendatud klaaspurki või konservi ning suurused varieeruvad 212 – 2550 ml vahel. Sortimendis on 7 erinevat kategooriat, mis jagunevad:

OSTA GLOBUSE TOOTEID E-POEST: MAXIMA 

Mix

sarjas leidub erinevaid köögiviljasegusid. Neid saab lihtsalt kasutada hautistes, suppides ja muudes roogades. Ükski toode ei sisada geneetiliselt muuntatud organisme.

Cooked

sarjas on eelküpsetatud köögiviljad, mis sobivad lisandiks lõuna- ja õhtusöökidele. 

Gold

tootesarja kuulub magusmais, mida toodetakse igal aastal augustis. Toores mais pannakse purki nelja tunni jooksul pärast korjamist, et säilitada krõmpsukus ja kõik inimsele vajalikud vitamiinid. Tootele pole lisatud säilitus- ega värvaineid.

Standard

sarjas on erinevaid klassikalisi köögiviljasegusid, mis sobivad ideaalselt lisandiks igale toidule. Valikus on  erinevaid tervislikke köögivilju, mis aitavad rikastada meie toidulauda. 

Vaakumpakendis

olevad tooted on aurutatud ja selle abil jäävad köögivilja maitsed väga naturaalsed. Pakendamisel kasutatakse minimaalsel määral vedelikku, mis tagab selle, et purgis on rohkem köögivilju.

Bio

sarjas on ainult mahe suhkrumais ja aedherned, mis on väga kõrge kvaliteediga ja kasvatatud Ungari mahetaludes.

Kids

sari on pühendatud lastele ning disainitud lustaka jänesega! Konservid on paraja suurusega, et neid ühe toidukorra jaoks kasutada. 

Goldberger OÜ
Paldiski mnt 80,
10617 Tallinn Estonia

Copyright © 2020 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.