Holle

Holle on üks vanimaid beebitoitude tootjaid Šveitsist, kes toodab toite vaid orgaanilisest ja biodünaamilisest põllumajandusest pärit saadustest. Kõik toidud on 100% orgaanilised ja ükski toode ei sisalda lisaaineid, hüdrogeenitud rasvu, suhkrut, soola, aroom- ja säilitusaineid. Paljud tooted on sobilikud ka beebidele, kes on allergilised gluteeni või laktoosi suhtes.

Facebooki leht Holle Eesti
Instagrami leht @holle_eesti

OSTA HOLLE TOOTEID E-POEST:  PRISMA  MAXIMA  RIMI  SELVER  COOP 

Jätkupiimad

mida on nii lehma- kui ka kitsepiimast. Valikus on 400 gr ja 600 gr pakendid. Jätkupiimade valik on piisavalt lai, mis teeb enda beebile õige toote leidmise võimalikult lihtsaks.

Beebipudrud

kus valikus on erinevaid sorte: speltanisu, kaerahelbe, 3-vilja, hirsi, riisi ja banaani-piima pudrud. Kõik pudrud on pakendatud mugavatesse ja käepärastesse 250 gr pakkidesse.

Püreetoidud

mille valikust leiab nii liha, köögi- ja juurvilja kui ka puuviljapüreesid. Püreed on pakendatud lihtsasti keeratavatesse klaaspurkidesse või lastesõbralikkesse tuubidesse.

Küpsised ja müslibatoonid

on toitvad  ja tervislikud vahepalad vanemate laste kooli- või trennikotti. Lisaks pakub Holle beebi speltaküpsiseid (150 gr),  õuna-banaani maitselisi  müslibatoone (25 gr) ja mini banaani-apelsini maitselisi müslibatooni ampse (8 x 12,5 gr).

Toiduõli beebidele

on väga oluline lisand beebi toidus, kui hakatakse võõrutama rinnaga toitmisest ja pakkuma lapsele lisatoitu. Toiduõli sisaldab vajalikus koguses rasvhappeid, mis aitavad kaasa toitainete omistamisele ja kergele seedimisele.

Goldberger OÜ
Paldiski mnt 80,
10617 Tallinn Estonia

Copyright © 2020 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.