Holle

Holle on üks vanimaid beebitoitude tootjaid Šveitsist, kes toodab vaid orgaanilisest ja biodünaamilisest põllumajandusest pärit toitusid. Kõik toidud on 100% orgaanilised ja ükski toode ei sisalda lisaaineid, hüdrogeenitud rasvasi, suhkrut, soola, aroom- ja säilitusaineid. Paljud tooted on sobilikud ka beebidele, kes on allergilised gluteeni või laktoosi suhtes.

Jätkupiimad

mida on nii lehma- kui ka kitsepiimast. Valikus on 400 gr ja 600 gr pakendid. Jätkupiimade valik on lai, nii kõige noorematele ja ka vanematele beebidele.

Beebipudrud

kus valikus on erinevaid sorte: speltanisu, kaerahelbe, 3-vilja, hirsi, riisi ja banaani-piima pudrud. Kõik pakid on pakendatud mugavatesse ja käepärastesse 250 gr pakkidesse.

Püreetoidud

mille valikust leiab nii liha, köögi- ja juurvilja kui ka puuviljapüreesid. Püreed on pakendatud klaaspurkidesse või tuubidesse.

Küpsised ja müslibatoonid

toitev vahepala ja mugav snäkk vanematel lapse jaoks kaasa haarata. Holle pakub beebi speltaküpsiseid (150 gr), müslibatoonid õuna-banaani maitselised (25 gr) ja mini müslibatooni ampsud banaani-apelsini maitselised (8 x 12,5 gr).

Toiduõli beebidele

on väga oluline lisand beebi toidus, kui hakatakse võõrutama rinnaga toitmisest ja pakkuma lapsele lisatoitu. Toiduõli sisaldab vajalikke rasvhappeid, mis aitab kaasa beebil toitainete omistamisel ja kergele seedimisele

Goldberger OÜ
Ehitajate tee 114,
13517 Tallinn Estonia

Copyright © 2019 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.