Korduma Kippuvad Küsimused
Kui soovite tellida Goldberger OÜ kaupa, mida teha?

Goldberger OÜ kaudu kaupade tellimiseks tuleb Teil esmalt sõlmida kliendileping logistikafirmaga Via3L. Kliendilepingu sõlmimiseks avalduse saate esitada Via3L kodulehe kaudu. Mugavam on sõlmida leping online keskkonnas, mis on Via3L lehe alumises osas: http://via3l.eu/et/kliendilepingu-solmimine/

Kuidas toimida peale lepingu sõlmimist?

Kui lepingutingimused on kokku lepitud ning kliendileping mõlemapoolselt allkirjastatud, lisatakse Teie müügipunkt Via3L tarneringi ning võite Goldberger OÜ’le esitada esmatellimuse. Tellimuse esitamiseks palume helistada numbril 6 988 252 või saata e-mail aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kus näen toodete hinnakirja?

Goldberger OÜ toodete hindade osas saatke päring See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja täpsustage, millised tooted Teile huvi pakuvad.

Goldberger OÜ
Paldiski mnt 80,
10617 Tallinn Estonia

Copyright © 2020 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.