K2R

Värvipüüdjad värvilistele riietele

Värvid eralduvad iga pesukorraga, eriti puuvillase puhul ja kõrgemal temperatuuril. Lahtine värv ja mustus võivad kinnituda ja muuta riided aja jooksul tuhmiks. Vältige värviandmisest tulenevaid probleeme ja hoidke värvid erksana, kasutades Colour Catcherit. Kuna leht toimib värvi ja mustuse ülekandmise takistajana, siis võite korraga pesta valget ja värvilist pesu ning kaitsta oma pesu, kasutades igal pesukorral Colour Catcheri lehte.

Värvipüüdjad valgetele riietele

Värvipüüdja Intensive White on revolutsiooniline leht, mis aitab hoida valged värvid erksatena ning hoida ära nende halliks muutumist. Pesu pesu järel hoiab see teie riided valgetena, olles samas õrn nende vastu.

Värvipüüdja tumedatele riietele

Värvipüüdja Intensive Black on revolutsiooniline leht, mis aitab hoida tumedad värvid erksatena ning hoida ära nende halliks muutumist. Pesu pesu järel hoiab see teie riided tumedatena olles samas õrn nende vastu.

Pesumasina puhastusvahend

Võimas tootevalem puhastab ja värskendab kõiki masina olulisi osi, eemaldades katlakivi, pesuvahendite ja -pehmendajate jäägid.

Goldberger OÜ
Ehitajate tee 114,
13517 Tallinn Estonia

Copyright © 2019 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.