Somat

All In One

nõudepesumasina tabletid, mis tagavad täiuslikult puhtad ja säravad nõud ka madalal temperatuuril! See eemaldab ka tõrksad toidujäägid, näiteks tee- ja kohviplekid, ning tagab täiuslikud pesutulemused juba 40 °C juures. Lisaks soola ja loputusvahendi funktsioonile aitab Somat All in One kaitsta ka klaase korrosiooni eest. Säravalt puhtad nõud igasuguse pingutuseta ja hea enesetundega, hoolitsedes keskkonna eest.

Gold

nõudepesumasina tabletid ja –geel: meie kõigi aegade parim Somat isegi sissekõrbenud toidu puhul! See eemaldab ka tõrksad toidujäägid, näiteks tee- ja kohviplekid, ning tagab täiuslikud pesutulemused juba 40 °C juures. Tänu tugevalt leotavale toimele aitab see eemaldada sissekõrbenud plekid eelnevalt leotamata. Lisaks soola ja loputusvahendi funktsioonile aitab Somat Gold kaitsta klaase korrosiooni eest ja aitab teie nõudel paremini kuivada. Säravalt puhtad nõud igasuguse pingutuseta!

Lisavahendid

sool, loputusvahend, masinapuhastusvahendid, masinapuhastuskapslid ja lõhnapärlid.

Goldberger OÜ
Ehitajate tee 114,
13517 Tallinn Estonia

Copyright © 2019 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.