Tymbark

Tymbark on Ida-Euroopa suurim mahlade, nektarite ja karastusjookide tootja. Nad on eksperdid tootmaks kõrgeima kvaliteediga mahlasid, nektareid ja puuviljalisi karastusjooke. Ükski nende toode ei sisalda kunstlikke värvaineid ega säilitusaineid. Toodete unikaalsed maitsed on saavutatud tänu spetsiaalselt valitud puuviljadele, mis on tarnitud parimatelt varustajatelt, kes vastavad kõrgetele kvaliteedinõuetele.

100% Mahlad

100% Tymbark mahlad kontsentraadist on parima hinna ja kvaliteedi suhtega tooted. Nende tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga puuvilju, tänu millele on Tymbarki mahlad täiusliku ja ainulaadse maitsega. Mahlad on pakendatud 300ml plastpudelitesse. Valikus on 4 erinevat maitset!

Moussed

Puuviljapüreed, mis on valmistatud 100% puuviljadest! Toodetele ei ole lisatud suhkruid, säilitus- ega värvaineid. Valikus on 3 erinevat maitset!

Mahlajoogid

mis on karboniseerimata mahlad, 250 ml klaaspudelites ja põneva rõngaskorgiga, mille alt leiab tarbija ühe üllatuse. Praegu on valikus 5 erinevat maitset!

Kõrrejoogid

mis on pakendatud 200 ml pakkidesse ja sisaldavad maitsvat puuviljamahla. Ideaalne valik lastele, sest pakendid on kujundatud Frozeni/Smurf-i/Autode animafilmi tegelaskujudega.

Fruit of the World

tootesarjas on kinni püütud maailma eripaikade eksootilised maitsed. Mahlaste puuviljade maitsed viivad inimese Mehhikosse, Brasiiliasse, Uus-Meremaale ja Kuubale. Mahlad on pakendatud 1L käepärastesse ja taassuletavatesse pakenditesse.

2L mahaljoogid

kõik sordid sisaldavad vähemalt 20% mahla ning on väga kõrge kvaliteediga. Suurepärane valik suuremateks pidustustesks, sünni- ja tähtpäevadeks.

Goldberger OÜ
Ehitajate tee 114,
13517 Tallinn Estonia

Copyright © 2019 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.