Tymbark

Tymbark on Poola liider mahlajookide, nektarite ja karastusjookide tootmises. Nad on eksperdid tootmaks kõrgeima kvaliteediga mahlasi, nektareid ja puuvilja karastusjooke. Ükski nende toode ei sisalda kunstlikke magusaineid, värvaineid ega säilitusaineid. Toodete unikaalsed maitsed on saavutatud tänud spetsiaalselt valitud puuviljadele, mis on tarnitud parimatelt varustajatelt, kes vastavad kõrgetele kvaliteedinõuetele.

Mahlajoogid

mis on karboniseerimata mahlad, 250 ml klaaspudelites ja põneva rõngaskorgiga, mille alt leiab tarbija ühe üllatuse. Praegu on valikus 5 erinevat maitset!

Kõrrejoogid

Smurfi animatsiooniga, mis on pakendatud 200 ml pakkidesse ja sisaldavad maitsvaid puuvilju. Ideaalne valik lapsele, sest pakendid on kujundatud Frozeni/Smurf-i animafilmi tegelaskujudega.

Fruit of the World

tootesarjas on kinni püütud maailma eripaikade eksootilised maitsed. Mahlaste puuviljade maitsed viivad tarbija Mehhikosse, Brasiiliasse, Uus-Meremaale ja Kuubale. Mahlad on pakendatud 1L käepärastesse pakkidesse.

2L mahaljoogid

kõik sordid sisaldavad vähemalt 20% mahla ning on väga kõrge kvaliteediga. 

Goldberger OÜ
Ehitajate tee 114,
13517 Tallinn Estonia

Copyright © 2019 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.