La Trappe neli kuldmedalit

La Trappe õlled ei ole enam rahvusvaheliselt tundmatud, sest nad on võitnud juba mitmeid auhindu. Kuid selle aastane European Beer Star 2018 oli tõeliselt eriline! Neli klassikut – La Trappe Blond, Dubbel, Tripel ja Quadrupel auhinnati üheaegselt kuldmedaliga! See on erakordne saavutus selles kõrgelt hinnatud konkurentsis.

Autentne pruulikoda Bierbrouwerij de Koningshoeven, kus toodetakse La Trappe õlusid, opereerib munkade järelvalve all. Pruulikoda on väga uhke oma nelja kuldmedali üle, mis tunnustavad nelja klassikut. Auhinnad on kogu meeskonnale, kes töötavad erilise hoole ja tähelepanuga. La Trappe pruulijad aga toovad välja ühe saladuse, nimelt õlles on sees üks salapärane komponent. Kuid mis see on, see jääb saladuseks!

Euroopa Beer Star Awards-is on hinnatud ja tunnustatud žürii liikmed, kus on 144 õlle sommeljeed, spetsialisti ja pruulimeistrit 32 erinevast riigist. Õlled inspekteeritakse erinevate omaduste põhjal nagu näiteks väljanägemine, aroom ja maitse. Kokku registreeris 2018 aastal konkurssile 2 344 erinevat õlu ja seda 51 erinevast riigist. See oli konkursi uus rekord, mille on korraldanud Private Brauereien alates 2004 aastast.

Goldberger OÜ
Ehitajate tee 114,
13517 Tallinn Estonia

Copyright © 2019 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.