Tymbark

Tymbark on Ida-Euroopa suurim mahlade, nektarite ja karastusjookide tootja. Nad on eksperdid tootmaks kõrgeima kvaliteediga mahlasid, nektareid ja puuviljalisi karastusjooke. Ükski nende toode ei sisalda kunstlikke värvaineid ega säilitusaineid. Toodete unikaalsed maitsed on saavutatud tänu spetsiaalselt valitud puuviljadele, mis on tarnitud parimatelt varustajatelt, kes vastavad kõrgetele kvaliteedinõuetele.

OSTA TYMBARKI TOOTEID E-POEST: COOP  SELVER  PRISMA

Moussed

Puuviljapüreed, mis on valmistatud 100% puuviljadest! Toodetele ei ole lisatud suhkruid, säilitus- ega värvaineid. Valikus on 3 erinevat maitset!

Mahlajoogid

mis on karboniseerimata mahlad, 250 ml klaaspudelites ja põneva rõngaskorgiga, mille alt leiab tarbija ühe üllatuse. Praegu on valikus 5 erinevat maitset!

Kõrrejoogid

mis on pakendatud 200 ml pakkidesse ja sisaldavad maitsvat puuviljamahla. Ideaalne valik lastele, sest pakendid on kujundatud Frozeni/Smurf-i/Autode animafilmi tegelaskujudega.

Goldberger OÜ
Ehitajate tee 114,
13517 Tallinn Estonia

Copyright © 2020 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.